Detektivní klub

A co to vlastně takový detektivní klub je a jak se stát jeho členem?
Detektivní klub a profil komisaře Vrťapky
  jsou oficiální stránky na facebooku, kde se můžete setkávat s Vrťapkou a jeho přáteli osobně! Je to místo, kde naleznete řadu svých kamarádů a spolužáků nebo kde si můžete najít úplně nové detektivní přátele. Při seznamování s novými lidmi však nezapomeňte na Vrťapkovo desatero bezpečného internetu.

Vrťapkovi se v klubu můžete pochlubit se svými obrázky, fotografiemi, nápady nebo příběhy. Zeptat se na cokoliv, co vás z jeho dobrodružného života zajímá, podělit se o své detektivní zážitky nebo se svěřit se svými starostmi. Pro členy klubu a přátelé komisaře Vrťapky máme také připraveny speciální soutěže, akce a slevy na zboží z Vrťapkova e-shopu.

Stát se členem detektivního klubu nebo přítelem komisaře Vrťapky je více než jednoduché. Klikněte na následující odkazy, a pokud ještě nemáte na facebooku založen svůj uživatelský účet, vyplňte jednoduchý registrační formulář. Pak už jen do vyhledávače zadejte jméno: Komisař Vrťapka nebo Komisaře Vrťapka – Detektivní klub a spojte se s námi.
Těšíme se na všechny nové přátele!Pro přihlášení na facebook klikněte na jednu z následujících možností.CHCI SE STÁT ČLENEM DETEKTIVNÍHO KLUBU.


CHCI SE STÁT PŘÍTELEM KOMISAŘE VRŤAPKY.